• Jste lékař a potřebujete webové stránky pro svojí ordinaci?

    Jste lékař a potřebujete webové stránky pro svojí ordinaci?

    Nabízíme profesionální webové stránky pro prezentaci Vaší ordinace. Veškeré prezentace děláme s responsivním designem, který se přizpůsobí tabletu, mobilu a PC.

  • Potřebujete poradit?

    Potřebujete poradit?

    Zavolejte nám v čase 9:00 - 15:00 a ihned se Vám budeme věnovat.

GDPR (General Data Protection Regulation)

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ ZÁKAZNÍKŮ NA PRONAJATÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH
Při využívání našich služeb jste povinni postupovat v souladu s právními předpisy České republiky a přímo použitelnými předpisy Evropské unie týkající se ochrany osobních údajů, zejména zpracovávat osobní údaje zákazníků nebo s těmito osobními údaji nakládat v souladu s platnou legislativou.
 

Jste povinni zabezpečit příslušné databáze (zejména pak emailovou schránku) změnou přístupových údajů ihned po získání přístupu k těmto databázím, tak abychom neměli k těmto databázím přístup.


Nejsme správci ani zpracovateli osobních údajů vašich zákazníků. Za správce osobních údajů je považován vlastník příslušných serverů, které využíváme pro poskytování našich služeb. K těmto serverům nemáme přístup. Na vyžádání vám poskytneme informace o příslušných vlastnících těchto serverů, a to pouze v souvislosti s ochranou osobních údajů vašich zákazníků.