• Jste lékař a potřebujete webové stránky pro svojí ordinaci?

    Jste lékař a potřebujete webové stránky pro svojí ordinaci?

    Nabízíme profesionální webové stránky pro prezentaci Vaší ordinace. Veškeré prezentace děláme s responsivním designem, který se přizpůsobí tabletu, mobilu a PC.

  • Potřebujete poradit?

    Potřebujete poradit?

    Zavolejte nám v čase 9:00 - 15:00 a ihned se Vám budeme věnovat.

Služby

Webová prezentace pro zdravotnická zařízení

Nabízíme profesionální webové stránky pro vaši ordinaci, které používájí vždy ty nejaktuálnější dostupné technologie. Zajistíme vám kompletní správu vašich webových stránek až po dodržování nejnovějších standardů a požadavků vč. samotné bezpečnosti. Webdesign vytváříme s responsivní, tedy takový, který se přizpůsobí různým zařízením - počítači, mobilu a tabletu.

Můžete si vybrat z mnoha našich grafických šablon a nebo si nechat design vytvořit. Přizpůsobíme funkce a grafické prvky vašim požadavkům.

Zobrazit další informace

Virtuální prohlídky ordinací - Google Street View

Chcete prezentovat svoji ordinaci ve virtuálním světe co nejvýstižněji? Svěřte se do naší péče. Vaše prohlídky budou k dispozici na počítačích, tabletech i mobilních telefonech. Propojíme je se světově nejpoužívanějšími mapami, navigací i vyhledávačem. Ukažte, že váš prostor je jedinečný a jednoznačně stojí za návštěvu. Zajistíme vaší virtuální prohlídce jedinečnost.

Zobrazit další informace