• Jste lékař a potřebujete webové stránky pro svojí ordinaci?

  Jste lékař a potřebujete webové stránky pro svojí ordinaci?

  Nabízíme profesionální webové stránky pro prezentaci Vaší ordinace. Veškeré prezentace děláme s responsivním designem, který se přizpůsobí tabletu, mobilu a PC.

 • Potřebujete poradit?

  Potřebujete poradit?

  Zavolejte nám v čase 9:00 - 15:00 a ihned se Vám budeme věnovat.

Virtuální prohlídky ordinace

Chcete prezentovat svojí ordinaci ve virtuálním světe co nejvýstižněji? Svěřte se do naší péče. Vaše prohlídky budou k dispozici na počítačích, tabletech i mobilních telefonech. Propojíme je se světově nejpoužívanějšími mapami, navigací i vyhledávačem. Ukažte, že Váš prostor je jedinečný a jednoznačně stojí za návštěvu. Zajistíme Vaší virtuální prohlídce jedinečnost.

Díky virtuální prohlídce bude Vaše ordinace otevřena 365 dní v roce. Propojením s mapami a navigací od Google si každý nový zákazník najde cestu až k Vám z počítače i mobilu. 360° pohled k Vám je přesvědčivější a působivější než desítky fotografií, které nenavazují v prostoru, nebo videa, která neumožňují se svobodně rozhlédnout.

Virtuální prohlídky jsou unikátním nástrojem pro získání důvěry a zájmu zákazníka, ještě než navštíví váš obchod, restauraci, ordinaci, či jinou provozovnu. Virtuální prohlídky Google používají technologii StreetView, která je součástí maps.google.com. Díky tomuto pohledu do Vašich prostor získáte zájem zákazníka dříve, než se rozhodne ordinaci navštívit. Jedná se o výtečný marketingový nástroj, který umožňuje potenciálním zákazníkům prostřednictvím internetového vyhledávače Vaši provozovnu nejen objevit, ale také se do ní podívat a nechat se chytrým telefonem k ní navigovat. Velkou výhodou propojení Vaší firmy s Google Maps je i bezplatná prezentace bez dalších plateb a případné zvýšení pozice ve výsledcích vyhledávání.

Nabídka zahrnuje

 •  Vytvoření profilů v Google Maps (Google adresář firem)
 •  Zadání základních provozních informací do Google a Adresáře firem
 •  Verifikace adresy a účtu firmy v Adresáři firem
 •  Nafocení virtuálních prohlídek
 •  Umístění do Google Maps

Protože jsou velikosti a charakter fotografovaných objektů v nepřeberném množství variant a rádi bychom Vám vyšli maximálně vstříc, vytváříme zákazníkům nabídku na míru, abychom naplnili Vaše očekávání a dokázali také optimálně navrhnout vhodné řešení.

Cena virtuální prohlídky

Sestavení Virtuální prohlídky začíná od 3.000,- Kč (Ordinace a čekárna). V případě větších prostor vám rádi vytvoříme individuální nabídku. Dále si účtujeme dopravné 1 km/10,- Kč

 

Ukázka virtuální prohlídky ordinace